Magazín FK Varnsdorf

NEJNOVĚJŠÍ VÝSLEDEK MUŽŮ

TOS
VDF
NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS Neděle 28.11. | 10:15   /    FK Viktoria Žižkov - FK Varnsdorf
UMÍSTĚNÍ MUŽŮ V TABULCE 8.    FK Varnsdorf    22 b.

Žáci U 9

U9 – STŘÍBRNÍ V POVRLECH

U9 – STŘÍBRNÍ V POVRLECH

Předposlední červnový víkend se mladší přípravka FK Varnsdorf, rozdělená na dva týmy, zúčastnila dvoudenního turnaje v Povrlech, kam se sjelo 38týmů z celé ČR a jeden ze Slovenska.

Áčko bylo složené z kluků, kteří spolu hrají už třetím rokem. Béčko byla parta mladších a méně zkušených.

Oba naše týmy odehrály na turnaji obrovskou porci minut, přesto kluci hráli pořád s chutí a nasazením, za což zaslouží velkou pochvalu.

Výsledkově se lépe vedlo hráčům z áčka, kteří ze základní skupiny postoupili do nadstavbové části, kde svojí skupinu vyhráli a dostali se mezi nejlepší osmičku.

V play off došli až do finále, kde nás zastavil až náš soupeř ze základní skupiny Sokolov.

Stříbrné medaile byly pro kluky krásným rozloučením s mladší připravkou.

Z individuálních ocenění jsme získali cenu pro nejlepšího hráče turnaje Vojta Štěpán a v dovednostní soutěži (nožičkách) byl nejlepší Šimon Jordák.

Béčko obsadilo konečné 33.místo.

Poděkování patří nejen klukům za jejich výkony, ale i jejich zúčastněným rodičům za jejich čas a podporu.

FK Varnsdorf “A“ (Kucer - Hradiský- Štěpán – Jordák – Sobotka – Přibyl – Salay - Rýdl)

skupina A:

VDF A – Plzeň -Letná 5:1 (Štěpán 2, Přibyl 2, Salay)
VDF A – Sokolov 3:3 (Štěpán 3)
VDF A – Tatran Rakovník 3:2 (Jordák, Štěpán, vlastní)
VDF A – Hranice 16:0 (Jordák 5, Hradiský 3, Přibyl 3, Sobotka 2, Štěpán 2, Kucer)
VDF A – Velké Březno 3:6 (Salay, Jordák, Štěpán)
VDF A – Sokol Kbely 4:2 (Štěpán 2, Salay, Sobotka)

nadstavbová část: skupina H (1.-14.místo)

VDF A – Viktoria Vestec 2:1 (Jordák, Přibyl)
VDF A – Humpolec 4:2 (Štěpán 2, Jordák, Přibyl)
VDF A – Most 5:4 (Štěpán 2, Salay, Jordák, Přibyl)
VDF A – Plzeň Petřín 2:1 (Štěpán, Hradiský)

VDF A – Povrly B 3:3 (Salay, Štěpán, Jordák)
VDF A – HFK Třebíč 5:0 (Štěpán 3, Jordák, Salay)

čtvrfinále: VDF A – Tatran Rakovník 2:0 (Hradiský, Štěpán)

semifinále: VDF A – Plzeň Petřín 4:3 (Štěpán 2, Rýdl, Přibyl)

finále: VDF A – Sokolov 0:4


FK Varnsdorf “B“ (Jirout, Černý J., Černý A., Bidrman, Junek, Jelenčiak, Havlíček, Spáčil)

skupina C:

VDF B – Hostivař 1:4 (Junek)
VDF B – Humpolec 0:7
VDF B – Svádov- Olšinky 5:0 (Bidrman 3, Černý J. 2)
VDF B – Hranice 0:6
VDF B – FK Vroutek 1:4 (Černý A.)

nadstavbová část: Skupina K (17. - 38. místo)

VDF B – Chomutov Junior 2:2 (Černý J. 2)
VDF B – Inter Bratislava 0:5
VDF B – Plzeň Letná A 3:0 ( Černý J., Černý A., Junek)
VDF B – Povrly A 3:0 (Černý J., Bidrman, Junek)
VDF B – FAPV 9:0 (Černý J. 3, Junek 2, Bidrman 2, Jelenčiak, Černý A.)

Skupina 26. - 34. místo:

VDF B – Avia Čakovice 0:2
VDF B – Inter Bratislava 0:3
VDF B – Povrly A 2:1 (Černý J., Junek)

 

trenér: Jarda Jordák

 

                      

                           Šimon Jordák                                                                                   Vojta Štěpán

Muži
Středa 24.11. | 13:30
Muži
Muži
Neděle 14.11. | 14:00
Muži
Čtvrtek 11.11. | 15:00
Muži
Muži

Tabulka umístění

1.FC Zbrojovka Brno35
2.AC Sparta Praha B28
3.SK Líšeň28
4.FC Sellier & Bellot Vlašim26
5.Slezský FC Opava25
6.FK Dukla Praha23
7.1. SK Prostějov23
8.FK Varnsdorf22
9.FC MAS Táborsko22
10.FC Vysočina Jihlava20
11.FK Ústí nad Labem18
12.MFK Vyškov17
13.1. FK Příbram14
14.FK Fotbal Třinec13
15.FK Viktoria Žižkov10
16.MFK Chrudim10
1.VOŠ a SOŠ Roudnice n.L.43
2.FK Teplice - fotbal36
3.FK Dukla Praha B33
4.FC Slovan Liberec33
5.SK Motorlet Praha B29
6.FC Slavia Karlovy Vary24
7.FK Arsenal Č. Lípa22
8.FA Jablonec B21
9.FK Ústí nad Labem18
10.FK Baník Sokolov B18
11.FC Chomutov15
12.FK Varnsdorf15
13.FC Háje Jižní Město14
14.FK Baník Most - Souš13
15.FK SEKO Louny9
16.FK JUNIOR Děčín1
1.FC Slovan Liberec B40
2.FK Dukla Praha B39
3.FK Teplice - fotbal37
4.SK Motorlet Praha B30
5.FK Baník Sokolov B27
6.FA Jablonec B23
7.FC Háje Jižní Město23
8.VOŠ a SOŠ Roudnice n.L.20
9.FK Arsenal Č. Lípa20
10.FK Baník Most - Souš18
11.FK Varnsdorf18
12.FC Slavia Karlovy Vary16
13.FC Chomutov16
14.FK Ústí nad Labem B11
15.FK JUNIOR Děčín6
16.FK SEKO Louny0
1.FK DUKLA Praha27
2.SK Roudnice nad Labem26
3.FK Ústí nad Labem25
4.Junior Chomutov21
5.FC Háje Jižní Město19
6.FC Slavia Karlovy Vary19
7.FK Neratovice - Byškovice15
8.FK Baník Sokolov10
9.FK Baník Most - Souš8
10.Viktorka Žižkov7
11.FK Varnsdorf6
12.FŠ Litvínov2
1.FK DUKLA Praha28
2.FK Ústí nad Labem26
3.FC Slavia Karlovy Vary21
4.Junior Chomutov20
5.FK Baník Sokolov19
6.FK Neratovice - Byškovice19
7.Viktorka Žižkov17
8.SK Roudnice nad Labem17
9.FC Háje Jižní Město10
10.FK Baník Most - Souš6
11.FK Varnsdorf6
12.FŠ Litvínov0
1.FK DUKLA Praha33
2.SK Benešov27
3.SK Motorlet Praha21
4.ABC Braník fotbal21
5.FC Háje Jižní Město18
6.FK Varnsdorf16
7.FA Jablonec15
8.SK Střešovice 191112
9.FC Sellier & Bellot Vlašim10
10.FC Slovan Liberec9
11.FK Admira Praha7
12.SK Roudnice nad Labem4
1.FK DUKLA Praha30
2.SK Motorlet Praha24
3.FA Jablonec24
4.FK Admira Praha24
5.FC Slovan Liberec21
6.ABC Braník fotbal18
7.SK Střešovice 191116
8.SK Benešov12
9.SK Roudnice nad Labem10
10.FC Háje Jižní Město9
11.FK Varnsdorf6
12.FC Sellier & Bellot Vlašim0

Anketa

Potvrdíme doma 3 body s Opavou?



Copyright © 2016 Fotbalový klub Varnsdorf Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.