Magazín FK Varnsdorf

NEJNOVĚJŠÍ VÝSLEDEK MUŽŮ

TOS
VDF
NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS Neděle 28.11. | 10:15   /    FK Viktoria Žižkov - FK Varnsdorf
UMÍSTĚNÍ MUŽŮ V TABULCE 8.    FK Varnsdorf    22 b.

Žáci U 9

Mladší přípravka měla úspěšný víkend

Druhý únorový víkend jsme měli na programu tři halové turnaje. Velká absence (14) předurčila náročnost zbylým hráčům. Většina odehrála dva turnaje, někteří dokonce tři.

Sobota 10.2.18. WELDPRO CUP 2018 (hala - Home Credit aréna Liberec)

V Liberci se hrálo systémem každý s každým v hrací době 1 x 13min v počtu 4+1.
Díky mantinelům se hrály všechny zápasy v tempu jen s minimálním přerušováním.
Na kvalitně obsazeném turnaji jsme porazili všech 7 soupeřů a zaslouženě získali zlaté medaile.
Kromě týmového úspěchu jsme měli hned tři hráče v all star teamu. (6+2)

Byl to Vojta Štěpán (nejlepší střelec turnaje), Ondra Sobotka, který patřil mezi nejlepší hráče a David Kucer jako druhý nejlepší brankář.

Výsledky:

DFA Liberecko 5:0 (Jordák, Štěpán 2, Hradiský, Salay)
Sporting Mladá Boleslav 6:0 (Přibyl 3, Štěpán 2, Hradiský)
FK Mladá Boleslav 5:1 (Štěpán 3, Sobotka, Salay)
VTJ Rapid Liberec 1:0 (Štěpán)
FC Slovan Liberec 2:0 (Přibyl 2)
Stráž nad Nisou 2:1 (Salay, Hradiský)
Arsenál Česká Lípa 3:0 (Štěpán 3)

konečná tabulka:

1. FK Varnsdorf (Kucer – Jordák – Štěpán – Hradiský – Přibyl – Sobotka – Salay – Rýdl)
2. FK Mladá Boleslav
3. DFA Liberecko
4. Rapid Liberec
5. FC Slovan Liberecko
6 .Sporting Mladá Boleslav
7. Stráž nad Nisou
8. Arsenal Česká Lípa


Neděle 11.2.18. HALLEN – CUP F2- des Bischofswerdaer FC 08 (Sporthalle Wessenitzsportpark)

První parta (mix U8-U9) na dopoledním turnaji sehrála 4 zápasy po 12. minutách v počtu 5+1.
Začali jsme bezbrankovou remízou s domácí Bischofswerdou. Druhý zápas jsme vyhráli 1:0 s SV Gaussig díky proměněné penaltě Davida Kucera. Následovalo další nerozhodné utkání s SG Weixdorf (1:1 Jordák). Porazit nás dokázal jen vítěz turnaje Germania Bautzen (0:3).
Kluci si odvezli bronzové medaile, navíc Max Jirout (brankář) spolu s Davidem Kucerem byli vybráni do all star týmu turnaje.

Konečná tabulka:

1. SV Post Germania Bautzen
2. SV Gaussig

3. FK Varnsdorf (Jirout – Junek – Hrazdira – Štefanik – Jelenčiak – Kucer – Jordák – Hradiský)
4. Bischofswerda
5. SG Weixdorf

 

Neděle 11.2.18. HALLEN – CUP F1- des Bischofswerdaer FC 08 (Sporthalle Wessenitzsportpark)

Odpolední turnaj se hrál za účasti 6 týmů v rozestavení 5+1. Hrálo se stejně jako dopoledne systémem každý s každým, stím rozdílem, že zápas trval jen 10min.
“Sobotní“ parta navázala na skvělý výkon z Liberce, kluci turnajem prošli bez jediné porážky a získali pohár pro vítěze.

Opět jsme nechyběli v all star teamu, kde jsme měli hráče Alaina Hradiského a nejlepšího střelce turnaje Martina Přibyla.

Výsledky:

FSV Bretnig Hauswalde 1:0 (Štěpán)
Blau Weiss Wittichenau 2:0 (vlastní, Štěpán)
Bischofswerdaer FV 3:1 (Salay, Hradiský,Přibyl)
SV Post Germania Bautzen 3:0 (Přibyl 3)
LSV Bergen 0:0

Konečná tabulka:

1. FK Varnsdorf (Kucer – Štěpán – Hradiský – Salay – Přibyl – Sobotka – Jordák)
2. Blau Weiss Wittichenau
3. LSV Bergen
4. Bischofswerdaer FV
5. SV Post Germania Bautzen
6. FSV Bretnig Hauswalde

Jaroslav Jordák
 

Muži
Středa 24.11. | 13:30
Muži
Muži
Neděle 14.11. | 14:00
Muži
Čtvrtek 11.11. | 15:00
Muži
Muži

Tabulka umístění

1.FC Zbrojovka Brno35
2.AC Sparta Praha B28
3.SK Líšeň28
4.FC Sellier & Bellot Vlašim26
5.Slezský FC Opava25
6.FK Dukla Praha23
7.1. SK Prostějov23
8.FK Varnsdorf22
9.FC MAS Táborsko22
10.FC Vysočina Jihlava20
11.FK Ústí nad Labem18
12.MFK Vyškov17
13.1. FK Příbram14
14.FK Fotbal Třinec13
15.FK Viktoria Žižkov10
16.MFK Chrudim10
1.VOŠ a SOŠ Roudnice n.L.43
2.FK Teplice - fotbal36
3.FK Dukla Praha B33
4.FC Slovan Liberec33
5.SK Motorlet Praha B29
6.FC Slavia Karlovy Vary24
7.FK Arsenal Č. Lípa22
8.FA Jablonec B21
9.FK Ústí nad Labem18
10.FK Baník Sokolov B18
11.FC Chomutov15
12.FK Varnsdorf15
13.FC Háje Jižní Město14
14.FK Baník Most - Souš13
15.FK SEKO Louny9
16.FK JUNIOR Děčín1
1.FC Slovan Liberec B40
2.FK Dukla Praha B39
3.FK Teplice - fotbal37
4.SK Motorlet Praha B30
5.FK Baník Sokolov B27
6.FA Jablonec B23
7.FC Háje Jižní Město23
8.VOŠ a SOŠ Roudnice n.L.20
9.FK Arsenal Č. Lípa20
10.FK Baník Most - Souš18
11.FK Varnsdorf18
12.FC Slavia Karlovy Vary16
13.FC Chomutov16
14.FK Ústí nad Labem B11
15.FK JUNIOR Děčín6
16.FK SEKO Louny0
1.FK DUKLA Praha27
2.SK Roudnice nad Labem26
3.FK Ústí nad Labem25
4.Junior Chomutov21
5.FC Háje Jižní Město19
6.FC Slavia Karlovy Vary19
7.FK Neratovice - Byškovice15
8.FK Baník Sokolov10
9.FK Baník Most - Souš8
10.Viktorka Žižkov7
11.FK Varnsdorf6
12.FŠ Litvínov2
1.FK DUKLA Praha28
2.FK Ústí nad Labem26
3.FC Slavia Karlovy Vary21
4.Junior Chomutov20
5.FK Baník Sokolov19
6.FK Neratovice - Byškovice19
7.Viktorka Žižkov17
8.SK Roudnice nad Labem17
9.FC Háje Jižní Město10
10.FK Baník Most - Souš6
11.FK Varnsdorf6
12.FŠ Litvínov0
1.FK DUKLA Praha33
2.SK Benešov27
3.SK Motorlet Praha21
4.ABC Braník fotbal21
5.FC Háje Jižní Město18
6.FK Varnsdorf16
7.FA Jablonec15
8.SK Střešovice 191112
9.FC Sellier & Bellot Vlašim10
10.FC Slovan Liberec9
11.FK Admira Praha7
12.SK Roudnice nad Labem4
1.FK DUKLA Praha30
2.SK Motorlet Praha24
3.FA Jablonec24
4.FK Admira Praha24
5.FC Slovan Liberec21
6.ABC Braník fotbal18
7.SK Střešovice 191116
8.SK Benešov12
9.SK Roudnice nad Labem10
10.FC Háje Jižní Město9
11.FK Varnsdorf6
12.FC Sellier & Bellot Vlašim0

Anketa

Potvrdíme doma 3 body s Opavou?



Copyright © 2016 Fotbalový klub Varnsdorf Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.