Magazín FK Varnsdorf

NEJNOVĚJŠÍ VÝSLEDEK MUŽŮ

TOS
VDF
NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS Pátek 02.12. | 13:00   /    FC Hradec Králové (MB) - FK Varnsdorf
UMÍSTĚNÍ MUŽŮ V TABULCE 4.    FK Varnsdorf    27 b.
Fortuna
Fotbalservis.cz
TipSport
VDF
VDF

Žáci U 9

Mladší přípravka měla úspěšný víkend

Druhý únorový víkend jsme měli na programu tři halové turnaje. Velká absence (14) předurčila náročnost zbylým hráčům. Většina odehrála dva turnaje, někteří dokonce tři.

Sobota 10.2.18. WELDPRO CUP 2018 (hala - Home Credit aréna Liberec)

V Liberci se hrálo systémem každý s každým v hrací době 1 x 13min v počtu 4+1.
Díky mantinelům se hrály všechny zápasy v tempu jen s minimálním přerušováním.
Na kvalitně obsazeném turnaji jsme porazili všech 7 soupeřů a zaslouženě získali zlaté medaile.
Kromě týmového úspěchu jsme měli hned tři hráče v all star teamu. (6+2)

Byl to Vojta Štěpán (nejlepší střelec turnaje), Ondra Sobotka, který patřil mezi nejlepší hráče a David Kucer jako druhý nejlepší brankář.

Výsledky:

DFA Liberecko 5:0 (Jordák, Štěpán 2, Hradiský, Salay)
Sporting Mladá Boleslav 6:0 (Přibyl 3, Štěpán 2, Hradiský)
FK Mladá Boleslav 5:1 (Štěpán 3, Sobotka, Salay)
VTJ Rapid Liberec 1:0 (Štěpán)
FC Slovan Liberec 2:0 (Přibyl 2)
Stráž nad Nisou 2:1 (Salay, Hradiský)
Arsenál Česká Lípa 3:0 (Štěpán 3)

konečná tabulka:

1. FK Varnsdorf (Kucer – Jordák – Štěpán – Hradiský – Přibyl – Sobotka – Salay – Rýdl)
2. FK Mladá Boleslav
3. DFA Liberecko
4. Rapid Liberec
5. FC Slovan Liberecko
6 .Sporting Mladá Boleslav
7. Stráž nad Nisou
8. Arsenal Česká Lípa


Neděle 11.2.18. HALLEN – CUP F2- des Bischofswerdaer FC 08 (Sporthalle Wessenitzsportpark)

První parta (mix U8-U9) na dopoledním turnaji sehrála 4 zápasy po 12. minutách v počtu 5+1.
Začali jsme bezbrankovou remízou s domácí Bischofswerdou. Druhý zápas jsme vyhráli 1:0 s SV Gaussig díky proměněné penaltě Davida Kucera. Následovalo další nerozhodné utkání s SG Weixdorf (1:1 Jordák). Porazit nás dokázal jen vítěz turnaje Germania Bautzen (0:3).
Kluci si odvezli bronzové medaile, navíc Max Jirout (brankář) spolu s Davidem Kucerem byli vybráni do all star týmu turnaje.

Konečná tabulka:

1. SV Post Germania Bautzen
2. SV Gaussig

3. FK Varnsdorf (Jirout – Junek – Hrazdira – Štefanik – Jelenčiak – Kucer – Jordák – Hradiský)
4. Bischofswerda
5. SG Weixdorf

 

Neděle 11.2.18. HALLEN – CUP F1- des Bischofswerdaer FC 08 (Sporthalle Wessenitzsportpark)

Odpolední turnaj se hrál za účasti 6 týmů v rozestavení 5+1. Hrálo se stejně jako dopoledne systémem každý s každým, stím rozdílem, že zápas trval jen 10min.
“Sobotní“ parta navázala na skvělý výkon z Liberce, kluci turnajem prošli bez jediné porážky a získali pohár pro vítěze.

Opět jsme nechyběli v all star teamu, kde jsme měli hráče Alaina Hradiského a nejlepšího střelce turnaje Martina Přibyla.

Výsledky:

FSV Bretnig Hauswalde 1:0 (Štěpán)
Blau Weiss Wittichenau 2:0 (vlastní, Štěpán)
Bischofswerdaer FV 3:1 (Salay, Hradiský,Přibyl)
SV Post Germania Bautzen 3:0 (Přibyl 3)
LSV Bergen 0:0

Konečná tabulka:

1. FK Varnsdorf (Kucer – Štěpán – Hradiský – Salay – Přibyl – Sobotka – Jordák)
2. Blau Weiss Wittichenau
3. LSV Bergen
4. Bischofswerdaer FV
5. SV Post Germania Bautzen
6. FSV Bretnig Hauswalde

Jaroslav Jordák
 

Muži
Sobota 03.12. | 12:00
U13
Sobota 03.12. | 12:00
U12
Muži
Sobota 04.03. | -- : --
Muži
Sobota 11.03. | -- : --
Muži
Sobota 18.03. | -- : --
Muži
U17
Sobota 26.11. | 10:30
Muži
U19
Muži
U14

Tabulka umístění

1.FK Viagem Příbram31
2.MFK Vyškov29
3.SK Líšeň 201928
4.FK Varnsdorf27
5.MFK Karviná25
6.MFK Chrudim23
7.1. SK Prostějov21
8.FC Vysočina Jihlava21
9.FC SILON Táborsko20
10.SK Sigma Olomouc B20
11.Slezský FC Opava19
12.FC Sellier & Bellot Vlašim18
13.FK Dukla Praha18
14.FK Třinec18
15.AC Sparta Praha B17
16.SK Slavia Praha B16
1.FK Litoměřicko26
2.FK Ústí nad Labem25
3.FK Neštěmice24
4.FK Varnsdorf22
5.VOŠ a SOŠ Roudnice21
6.TJ Sokol Košťany21
7.FK Junior Děčín12
8.SK Štětí12
9.Proboštov11
10.FK Bílina8
11.FK SEKO Louny8
12.TJ Hvězda Trnovany5
13.FK Slavoj Žatec5
14.SK Ervěnice4
1.TJ Sokol Srbice/Modlany28
2.FK Varnsdorf23
3.ASK Lovosice21
4.FK Junior Děčín20
5.FK Neštěmice14
6.FK Litoměřicko14
7.TJ Dynamo Podlusky12
8.TJ Hvězda Trnovany9
9.TJ Skorotice3
10.Chlumecká sportovní0
1.FK Ústí nad Labem34
2.FK DUKLA Praha29
3.FK Neratovice - Byškovice28
4.FC Slavia Karlovy Vary28
5.SK Roudnice nad Labem21
6.SK Aritma Praha20
7.FK Baník Sokolov19
8.FK Arsenal Česká Lípa17
9.Viktorka Žižkov16
10.FK Baník Most - Souš14
11.Junior Chomutov9
12.FŠ Litvínov4
13.FK Varnsdorf3
14.SK Střešovice1
1.FK DUKLA Praha36
2.FK Baník Sokolov33
3.Viktorka Žižkov25
4.FK Ústí nad Labem24
5.FK Varnsdorf23
6.FC Slavia Karlovy Vary23
7.FK Neratovice - Byškovice22
8.Junior Chomutov14
9.FK Baník Most - Souš10
10.SK Střešovice9
11.FŠ Litvínov8
12.SK Aritma Praha8
13.SK Roudnice nad Labem4
14.FK Arsenal Česká Lípa3
1.FK DUKLA Praha28
2.CU Bohemians Praha27
3.FK Mladá Boleslav27
4.FC Slovan Liberec25
5.Viktorka Žižkov19
6.SK Motorlet Praha19
7.FK Admira Praha16
8.FA Jablonec11
9.FK Meteor Praha10
10.ABC Braník fotbal10
11.Fotbal Neratovice6
12.SC Xaverov6
13.FK Varnsdorf3
14.FC Háje Jižní Město0
1.FK Meteor Praha24
2.Fotbal Neratovice19
3.SK Motorlet Praha18
4.FK DUKLA Praha18
5.CU Bohemians Praha16
6.FK Mladá Boleslav15
7.FC Slovan Liberec15
8.FC Háje Jižní Město10
9.SC Xaverov9
10.Viktorka Žižkov9
11.FA Jablonec6
12.FK Admira Praha3
13.ABC Braník fotbal1
14.FK Varnsdorf0

Anketa

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní anketa.


Copyright © 2016 Fotbalový klub Varnsdorf Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.           Zásady o používání cookies