Magazín FK Varnsdorf

NEJNOVĚJŠÍ VÝSLEDEK MUŽŮ

TOS
VDF
NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS Sobota 04.02. | 11:00   /    FK Varnsdorf - FK Teplice B
UMÍSTĚNÍ MUŽŮ V TABULCE 4.    FK Varnsdorf    27 b.
Fortuna
Fotbalservis.cz
TipSport
VDF
VDF

Žáci U 8

Mladší přípravka měla úspěšný víkend

Mladší přípravka měla úspěšný víkend.

Druhý únorový víkend jsme měli na programu tři halové turnaje. Velká absence (14) předurčila náročnost zbylým hráčům. Většina odehrála dva turnaje, někteří dokonce tři.

Sobota 10.2.18. WELDPRO CUP 2018 (hala - Home Credit aréna Liberec)

V Liberci se hrálo systémem každý s každým v hrací době 1 x 13min v počtu 4+1.
Díky mantinelům se hrály všechny zápasy v tempu jen s minimálním přerušováním.
Na kvalitně obsazeném turnaji jsme porazili všech 7 soupeřů a zaslouženě získali zlaté medaile.
Kromě týmového úspěchu jsme měli hned tři hráče v all star teamu. (6+2)
Byl to Vojta Štěpán (nejlepší střelec turnaje), Ondra Sobotka, který patřil mezi nejlepší hráče a David Kucer jako druhý nejlepší brankář.

Výsledky:

DFA Liberecko 5:0 (Jordák, Štěpán 2, Hradiský, Salay)
Sporting Mladá Boleslav 6:0 (Přibyl 3, Štěpán 2, Hradiský)
FK Mladá Boleslav 5:1 (Štěpán 3, Sobotka, Salay)
VTJ Rapid Liberec 1:0 (Štěpán)
FC Slovan Liberec 2:0 (Přibyl 2)
Stráž nad Nisou 2:1 (Salay, Hradiský)
Arsenál Česká Lípa 3:0 (Štěpán 3)

konečná tabulka:

1. FK Varnsdorf (Kucer – Jordák – Štěpán – Hradiský – Přibyl – Sobotka – Salay – Rýdl)
2. FK Mladá Boleslav
3. DFA Liberecko
4. Rapid Liberec
5. FC Slovan Liberecko
6 .Sporting Mladá Boleslav
7. Stráž nad Nisou
8. Arsenal Česká Lípa


Neděle 11.2.18. HALLEN – CUP F2- des Bischofswerdaer FC 08 (Sporthalle Wessenitzsportpark)

První parta (mix U8-U9) na dopoledním turnaji sehrála 4 zápasy po 12. minutách v počtu 5+1.
Začali jsme bezbrankovou remízou s domácí Bischofswerdou. Druhý zápas jsme vyhráli 1:0 s SV Gaussig díky proměněné penaltě Davida Kucera. Následovalo další nerozhodné utkání s SG Weixdorf (1:1 Jordák). Porazit nás dokázal jen vítěz turnaje Germania Bautzen (0:3).
Kluci si odvezli bronzové medaile, navíc Max Jirout (brankář) spolu s Davidem Kucerem byli vybráni do all star týmu turnaje.

Konečná tabulka:

1. SV Post Germania Bautzen
2. SV Gaussig
3. FK Varnsdorf (Jirout – Junek – Hrazdira – Štefanik – Jelenčiak – Kucer – Jordák – Hradiský)
4. Bischofswerda
5. SG Weixdorf

Neděle 11.2.18. HALLEN – CUP F1- des Bischofswerdaer FC 08 (Sporthalle Wessenitzsportpark)

Odpolední turnaj se hrál za účasti 6 týmů v rozestavení 5+1. Hrálo se stejně jako dopoledne systémem každý s každým, stím rozdílem, že zápas trval jen 10min.
“Sobotní“ parta navázala na skvělý výkon z Liberce, kluci turnajem prošli bez jediné porážky a získali pohár pro vítěze.
Opět jsme nechyběli v all star teamu, kde jsme měli hráče Alaina Hradiského a nejlepšího střelce turnaje Martina Přibyla.

Výsledky:

FSV Bretnig Hauswalde 1:0 (Štěpán)
Blau Weiss Wittichenau 2:0 (vlastní, Štěpán)
Bischofswerdaer FV 3:1 (Salay, Hradiský,Přibyl)
SV Post Germania Bautzen 3:0 (Přibyl 3)
LSV Bergen 0:0

Konečná tabulka:

1. FK Varnsdorf (Kucer – Štěpán – Hradiský – Salay – Přibyl – Sobotka – Jordák)
2. Blau Weiss Wittichenau
3. LSV Bergen
4. Bischofswerdaer FV
5. SV Post Germania Bautzen
6. FSV Bretnig Hauswalde

Jaroslav Jordák
 

Sobota 04.02. | 11:00
Muži
Neděle 05.02. | 10:00
U17
Muži
Muži
Muži
Sobota 04.03. | 14:30
Muži
Neděle 12.03. | 14:30
Muži
Muži
U13
U12
Muži
U17
Sobota 26.11. | 10:30
Muži

Tabulka umístění

1.FK Viagem Příbram31
2.MFK Vyškov29
3.SK Líšeň 201928
4.FK Varnsdorf27
5.MFK Karviná25
6.MFK Chrudim23
7.1. SK Prostějov21
8.FC Vysočina Jihlava21
9.FC SILON Táborsko20
10.SK Sigma Olomouc B20
11.Slezský FC Opava19
12.FC Sellier & Bellot Vlašim18
13.FK Dukla Praha18
14.FK Třinec18
15.AC Sparta Praha B17
16.SK Slavia Praha B16
1.FK Ústí nad Labem37
2.FK Litoměřicko33
3.FK Neštěmice32
4.VOŠ a SOŠ Roudnice27
5.FK Varnsdorf22
6.FK Junior Děčín21
7.TJ Sokol Košťany21
8.FK Bílina17
9.Proboštov17
10.FK SEKO Louny14
11.SK Štětí12
12.TJ Hvězda Trnovany8
13.FK Slavoj Žatec5
14.SK Ervěnice1
1.TJ Sokol Srbice/Modlany34
2.FK Varnsdorf29
3.FK Junior Děčín29
4.ASK Lovosice29
5.FK Neštěmice27
6.FK Litoměřicko14
7.TJ Dynamo Podlusky12
8.TJ Hvězda Trnovany9
9.TJ Skorotice6
10.Chlumecká sportovní0
1.FK Ústí nad Labem37
2.FC Slavia Karlovy Vary31
3.FK Neratovice - Byškovice31
4.FK DUKLA Praha30
5.SK Aritma Praha23
6.SK Roudnice nad Labem22
7.FK Arsenal Česká Lípa20
8.FK Baník Sokolov19
9.FK Baník Most - Souš17
10.Viktorka Žižkov16
11.Junior Chomutov9
12.FŠ Litvínov4
13.FK Varnsdorf3
14.SK Střešovice1
1.FK DUKLA Praha39
2.FK Baník Sokolov36
3.FC Slavia Karlovy Vary26
4.Viktorka Žižkov26
5.FK Varnsdorf26
6.FK Ústí nad Labem25
7.FK Neratovice - Byškovice22
8.Junior Chomutov15
9.FK Baník Most - Souš11
10.FŠ Litvínov9
11.SK Střešovice9
12.SK Aritma Praha8
13.FK Arsenal Česká Lípa4
14.SK Roudnice nad Labem4
1.FK DUKLA Praha34
2.CU Bohemians Praha33
3.FK Mladá Boleslav27
4.FC Slovan Liberec25
5.SK Motorlet Praha22
6.Viktorka Žižkov22
7.FA Jablonec21
8.ABC Braník fotbal19
9.FK Admira Praha19
10.FK Meteor Praha16
11.Fotbal Neratovice12
12.SC Xaverov6
13.FK Varnsdorf3
14.FC Háje Jižní Město0
1.FK Meteor Praha36
2.Fotbal Neratovice34
3.CU Bohemians Praha31
4.FC Slovan Liberec30
5.FK DUKLA Praha24
6.SK Motorlet Praha24
7.FK Mladá Boleslav22
8.Viktorka Žižkov15
9.FA Jablonec15
10.FC Háje Jižní Město14
11.SC Xaverov12
12.FK Admira Praha9
13.ABC Braník fotbal4
14.FK Varnsdorf0

Anketa

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní anketa.


Copyright © 2016 Fotbalový klub Varnsdorf Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.           Zásady o používání cookies