Magazín FK Varnsdorf

NEJNOVĚJŠÍ VÝSLEDEK MUŽŮ

TOS
VDF
NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS Sobota 23.10. | 15:30   /    SK Líšeň - FK Varnsdorf
UMÍSTĚNÍ MUŽŮ V TABULCE 2.    FK Varnsdorf    18 b.

Sportovec regionu Děčínska 2019

TZ|21.2.2020

Včera proběhlo vyhlášení tradiční soutěže Sportovec regionu Děčínska 2019. Náš klub zde měl také své tradiční zastoupení a to jak týmové, tak v jednotlivcích ‼️ Jako tým jsme se umístili na 2. místě. Pavel Rudnytskyy v jednotlivcích obsadil 8.příčku ‼️

Výsledky ankety Sportovec regionu Děčínska 2019

Jednotlivci – dospělí

1. Lamb Autrey (basketbal – BK ARMEX Děčín)
2. Milan Myšík (cyklistika enduro – Norco KUR enduro team)
3. Matěj Syrovátka (silový trojboj – OST Varnsdorf)
4. Ondřej Petr (terénní triatlon – Team Cyklo Trener)
5. Adam Zdobinský (karate – Sport Relax Děčín)
6. Tomáš Pomikálek (basketbal – BK ARMEX Děčín)
7. Jakub John (judo – Judo DDM Děčín)
8. Pavlo Rudnytskyy (fotbal – FK Varnsdorf)
9. Tomáš Fúsek (outdoor running – TOM Mikulášovice)
10. Zdeněk Petráš (hokej – HC Děčín)

Kolektivy – dospělí

1. BK ARMEX Děčín (basketbal)
2. FK Varnsdorf (fotbal)
3. Spartak Děčín Rumburk (volejbal)
 



obrazek novinky
Sobota 23.10. | 10:00
U19
Sobota 23.10. | 10:00
U13
Sobota 23.10. | 10:00
U12
Sobota 23.10. | 12:15
U17
Sobota 23.10. | 15:30
Muži
Neděle 24.10. | 10:00
U15
Neděle 24.10. | 12:00
U14

Tabulka umístění

1.FC Zbrojovka Brno25
2.FK Varnsdorf18
3.AC Sparta Praha B18
4.SK Líšeň18
5.FC Sellier & Bellot Vlašim17
6.FK Dukla Praha17
7.FC MAS Táborsko16
8.1. SK Prostějov16
9.FC Vysočina Jihlava14
10.MFK Vyškov13
11.Slezský FC Opava13
12.FK Ústí nad Labem10
13.1. FK Příbram9
14.FK Viktoria Žižkov8
15.FK Fotbal Třinec7
16.MFK Chrudim5
1.FK Dukla Praha B32
2.FK Teplice - fotbal31
3.VOŠ a SOŠ Roudnice n.L.31
4.FC Slovan Liberec30
5.SK Motorlet Praha B20
6.FK Ústí nad Labem18
7.FK Baník Sokolov B18
8.FC Slavia Karlovy Vary17
9.FA Jablonec B15
10.FC Chomutov13
11.FK Arsenal Č. Lípa13
12.FK Varnsdorf11
13.FK Baník Most - Souš10
14.FC Háje Jižní Město7
15.FK SEKO Louny4
16.FK JUNIOR Děčín1
1.FC Slovan Liberec B34
2.FK Dukla Praha B32
3.FK Teplice - fotbal30
4.SK Motorlet Praha B21
5.FA Jablonec B20
6.FK Baník Sokolov B20
7.FK Baník Most - Souš18
8.FK Arsenal Č. Lípa17
9.FC Háje Jižní Město16
10.VOŠ a SOŠ Roudnice n.L.14
11.FC Slavia Karlovy Vary13
12.FC Chomutov13
13.FK Varnsdorf12
14.FK Ústí nad Labem B11
15.FK JUNIOR Děčín0
16.FK SEKO Louny0
1.SK Roudnice nad Labem23
2.FK DUKLA Praha21
3.Junior Chomutov18
4.FK Ústí nad Labem16
5.FC Slavia Karlovy Vary13
6.FK Neratovice - Byškovice12
7.FC Háje Jižní Město10
8.FK Baník Most - Souš8
9.FK Baník Sokolov7
10.Viktorka Žižkov7
11.FK Varnsdorf3
12.FŠ Litvínov2
1.FK DUKLA Praha22
2.FK Ústí nad Labem19
3.Junior Chomutov17
4.SK Roudnice nad Labem16
5.FK Neratovice - Byškovice16
6.Viktorka Žižkov15
7.FC Slavia Karlovy Vary15
8.FK Baník Sokolov13
9.FC Háje Jižní Město10
10.FK Baník Most - Souš6
11.FK Varnsdorf3
12.FŠ Litvínov0
1.FK DUKLA Praha24
2.SK Benešov24
3.ABC Braník fotbal18
4.SK Motorlet Praha18
5.FK Varnsdorf16
6.FC Háje Jižní Město12
7.FC Sellier & Bellot Vlašim10
8.SK Střešovice 19119
9.FA Jablonec9
10.FK Admira Praha7
11.FC Slovan Liberec6
12.SK Roudnice nad Labem4
1.SK Motorlet Praha21
2.FA Jablonec21
3.FK DUKLA Praha21
4.FK Admira Praha21
5.FC Slovan Liberec18
6.ABC Braník fotbal15
7.SK Střešovice 191115
8.SK Benešov12
9.FC Háje Jižní Město6
10.SK Roudnice nad Labem6
11.FK Varnsdorf3
12.FC Sellier & Bellot Vlašim0

Anketa

Jak vidíte nedělní zápas s Duklou?



Copyright © 2016 Fotbalový klub Varnsdorf Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.