Magazín FK Varnsdorf

NEJNOVĚJŠÍ VÝSLEDEK MUŽŮ

TOS
VDF
NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS Neděle 31.10. | 14:30   /    FK Varnsdorf - SFC Opava
UMÍSTĚNÍ MUŽŮ V TABULCE 6.    FK Varnsdorf    18 b.

U9 – STŘÍBRNÍ V POVRLECH

U9 – STŘÍBRNÍ V POVRLECH

Předposlední červnový víkend se mladší přípravka FK Varnsdorf, rozdělená na dva týmy, zúčastnila dvoudenního turnaje v Povrlech, kam se sjelo 38týmů z celé ČR a jeden ze Slovenska.

Áčko bylo složené z kluků, kteří spolu hrají už třetím rokem. Béčko byla parta mladších a méně zkušených.

Oba naše týmy odehrály na turnaji obrovskou porci minut, přesto kluci hráli pořád s chutí a nasazením, za což zaslouží velkou pochvalu.

Výsledkově se lépe vedlo hráčům z áčka, kteří ze základní skupiny postoupili do nadstavbové části, kde svojí skupinu vyhráli a dostali se mezi nejlepší osmičku.

V play off došli až do finále, kde nás zastavil až náš soupeř ze základní skupiny Sokolov.

Stříbrné medaile byly pro kluky krásným rozloučením s mladší připravkou.

Z individuálních ocenění jsme získali cenu pro nejlepšího hráče turnaje Vojta Štěpán a v dovednostní soutěži (nožičkách) byl nejlepší Šimon Jordák.

Béčko obsadilo konečné 33.místo.

Poděkování patří nejen klukům za jejich výkony, ale i jejich zúčastněným rodičům za jejich čas a podporu.

FK Varnsdorf “A“ (Kucer - Hradiský- Štěpán – Jordák – Sobotka – Přibyl – Salay - Rýdl)

skupina A:

VDF A – Plzeň -Letná 5:1 (Štěpán 2, Přibyl 2, Salay)
VDF A – Sokolov 3:3 (Štěpán 3)
VDF A – Tatran Rakovník 3:2 (Jordák, Štěpán, vlastní)
VDF A – Hranice 16:0 (Jordák 5, Hradiský 3, Přibyl 3, Sobotka 2, Štěpán 2, Kucer)
VDF A – Velké Březno 3:6 (Salay, Jordák, Štěpán)
VDF A – Sokol Kbely 4:2 (Štěpán 2, Salay, Sobotka)

nadstavbová část: skupina H (1.-14.místo)

VDF A – Viktoria Vestec 2:1 (Jordák, Přibyl)
VDF A – Humpolec 4:2 (Štěpán 2, Jordák, Přibyl)
VDF A – Most 5:4 (Štěpán 2, Salay, Jordák, Přibyl)
VDF A – Plzeň Petřín 2:1 (Štěpán, Hradiský)

VDF A – Povrly B 3:3 (Salay, Štěpán, Jordák)
VDF A – HFK Třebíč 5:0 (Štěpán 3, Jordák, Salay)

čtvrfinále: VDF A – Tatran Rakovník 2:0 (Hradiský, Štěpán)

semifinále: VDF A – Plzeň Petřín 4:3 (Štěpán 2, Rýdl, Přibyl)

finále: VDF A – Sokolov 0:4


FK Varnsdorf “B“ (Jirout, Černý J., Černý A., Bidrman, Junek, Jelenčiak, Havlíček, Spáčil)

skupina C:

VDF B – Hostivař 1:4 (Junek)
VDF B – Humpolec 0:7
VDF B – Svádov- Olšinky 5:0 (Bidrman 3, Černý J. 2)
VDF B – Hranice 0:6
VDF B – FK Vroutek 1:4 (Černý A.)

nadstavbová část: Skupina K (17. - 38. místo)

VDF B – Chomutov Junior 2:2 (Černý J. 2)
VDF B – Inter Bratislava 0:5
VDF B – Plzeň Letná A 3:0 ( Černý J., Černý A., Junek)
VDF B – Povrly A 3:0 (Černý J., Bidrman, Junek)
VDF B – FAPV 9:0 (Černý J. 3, Junek 2, Bidrman 2, Jelenčiak, Černý A.)

Skupina 26. - 34. místo:

VDF B – Avia Čakovice 0:2
VDF B – Inter Bratislava 0:3
VDF B – Povrly A 2:1 (Černý J., Junek)

 

trenér: Jarda Jordák

 

                      

                           Šimon Jordák                                                                                   Vojta Štěpán



obrazek novinky
U15
U14
Neděle 31.10. | 14:30
Muži
Neděle 07.11. | 14:00
Muži
Čtvrtek 11.11. | 15:00
Muži
U14
U15
U17
U19
U13
U12
Muži

Tabulka umístění

1.FC Zbrojovka Brno26
2.AC Sparta Praha B21
3.SK Líšeň21
4.FK Dukla Praha20
5.1. SK Prostějov19
6.FK Varnsdorf18
7.FC Sellier & Bellot Vlašim17
8.FC MAS Táborsko16
9.MFK Vyškov14
10.FC Vysočina Jihlava14
11.Slezský FC Opava13
12.FK Ústí nad Labem13
13.1. FK Příbram12
14.FK Viktoria Žižkov8
15.MFK Chrudim8
16.FK Fotbal Třinec7
1.FK Dukla Praha B32
2.FK Teplice - fotbal31
3.VOŠ a SOŠ Roudnice n.L.31
4.FC Slovan Liberec30
5.SK Motorlet Praha B20
6.FK Ústí nad Labem18
7.FK Baník Sokolov B18
8.FC Slavia Karlovy Vary17
9.FA Jablonec B15
10.FC Chomutov13
11.FK Arsenal Č. Lípa13
12.FK Varnsdorf11
13.FK Baník Most - Souš10
14.FC Háje Jižní Město7
15.FK SEKO Louny4
16.FK JUNIOR Děčín1
1.FC Slovan Liberec B34
2.FK Dukla Praha B32
3.FK Teplice - fotbal30
4.SK Motorlet Praha B21
5.FA Jablonec B20
6.FK Baník Sokolov B20
7.FK Baník Most - Souš18
8.FK Arsenal Č. Lípa17
9.FC Háje Jižní Město16
10.VOŠ a SOŠ Roudnice n.L.14
11.FC Slavia Karlovy Vary13
12.FC Chomutov13
13.FK Varnsdorf12
14.FK Ústí nad Labem B11
15.FK JUNIOR Děčín0
16.FK SEKO Louny0
1.SK Roudnice nad Labem23
2.FK DUKLA Praha21
3.Junior Chomutov18
4.FK Ústí nad Labem16
5.FC Slavia Karlovy Vary13
6.FK Neratovice - Byškovice12
7.FC Háje Jižní Město10
8.FK Baník Most - Souš8
9.FK Baník Sokolov7
10.Viktorka Žižkov7
11.FK Varnsdorf3
12.FŠ Litvínov2
1.FK DUKLA Praha22
2.FK Ústí nad Labem19
3.Junior Chomutov17
4.SK Roudnice nad Labem16
5.FK Neratovice - Byškovice16
6.Viktorka Žižkov15
7.FC Slavia Karlovy Vary15
8.FK Baník Sokolov13
9.FC Háje Jižní Město10
10.FK Baník Most - Souš6
11.FK Varnsdorf3
12.FŠ Litvínov0
1.FK DUKLA Praha33
2.SK Benešov27
3.SK Motorlet Praha21
4.ABC Braník fotbal21
5.FC Háje Jižní Město18
6.FK Varnsdorf16
7.FA Jablonec15
8.SK Střešovice 191112
9.FC Sellier & Bellot Vlašim10
10.FC Slovan Liberec9
11.FK Admira Praha7
12.SK Roudnice nad Labem4
1.FK DUKLA Praha30
2.SK Motorlet Praha24
3.FA Jablonec24
4.FK Admira Praha24
5.FC Slovan Liberec21
6.ABC Braník fotbal18
7.SK Střešovice 191116
8.SK Benešov12
9.SK Roudnice nad Labem10
10.FC Háje Jižní Město9
11.FK Varnsdorf6
12.FC Sellier & Bellot Vlašim0

Anketa

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní anketa.


Copyright © 2016 Fotbalový klub Varnsdorf Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.