Magazín FK Varnsdorf

NEJNOVĚJŠÍ VÝSLEDEK MUŽŮ

TOS
VDF
NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS Neděle 14.08. | 17:00   /    FK Varnsdorf - 1.SK Prostějov
UMÍSTĚNÍ MUŽŮ V TABULCE 9.    FK Varnsdorf    3 b.
Fortuna
Fotbalservis.cz
TipSport
VDF
VDF

Mladší přípravka měla úspěšný víkend

Mladší přípravka měla úspěšný víkend.

Druhý únorový víkend jsme měli na programu tři halové turnaje. Velká absence (14) předurčila náročnost zbylým hráčům. Většina odehrála dva turnaje, někteří dokonce tři.

Sobota 10.2.18. WELDPRO CUP 2018 (hala - Home Credit aréna Liberec)

V Liberci se hrálo systémem každý s každým v hrací době 1 x 13min v počtu 4+1.
Díky mantinelům se hrály všechny zápasy v tempu jen s minimálním přerušováním.
Na kvalitně obsazeném turnaji jsme porazili všech 7 soupeřů a zaslouženě získali zlaté medaile.
Kromě týmového úspěchu jsme měli hned tři hráče v all star teamu. (6+2)
Byl to Vojta Štěpán (nejlepší střelec turnaje), Ondra Sobotka, který patřil mezi nejlepší hráče a David Kucer jako druhý nejlepší brankář.

Výsledky:

DFA Liberecko 5:0 (Jordák, Štěpán 2, Hradiský, Salay)
Sporting Mladá Boleslav 6:0 (Přibyl 3, Štěpán 2, Hradiský)
FK Mladá Boleslav 5:1 (Štěpán 3, Sobotka, Salay)
VTJ Rapid Liberec 1:0 (Štěpán)
FC Slovan Liberec 2:0 (Přibyl 2)
Stráž nad Nisou 2:1 (Salay, Hradiský)
Arsenál Česká Lípa 3:0 (Štěpán 3)

konečná tabulka:

1. FK Varnsdorf (Kucer – Jordák – Štěpán – Hradiský – Přibyl – Sobotka – Salay – Rýdl)
2. FK Mladá Boleslav
3. DFA Liberecko
4. Rapid Liberec
5. FC Slovan Liberecko
6 .Sporting Mladá Boleslav
7. Stráž nad Nisou
8. Arsenal Česká Lípa


Neděle 11.2.18. HALLEN – CUP F2- des Bischofswerdaer FC 08 (Sporthalle Wessenitzsportpark)

První parta (mix U8-U9) na dopoledním turnaji sehrála 4 zápasy po 12. minutách v počtu 5+1.
Začali jsme bezbrankovou remízou s domácí Bischofswerdou. Druhý zápas jsme vyhráli 1:0 s SV Gaussig díky proměněné penaltě Davida Kucera. Následovalo další nerozhodné utkání s SG Weixdorf (1:1 Jordák). Porazit nás dokázal jen vítěz turnaje Germania Bautzen (0:3).
Kluci si odvezli bronzové medaile, navíc Max Jirout (brankář) spolu s Davidem Kucerem byli vybráni do all star týmu turnaje.

Konečná tabulka:

1. SV Post Germania Bautzen
2. SV Gaussig
3. FK Varnsdorf (Jirout – Junek – Hrazdira – Štefanik – Jelenčiak – Kucer – Jordák – Hradiský)
4. Bischofswerda
5. SG Weixdorf

Neděle 11.2.18. HALLEN – CUP F1- des Bischofswerdaer FC 08 (Sporthalle Wessenitzsportpark)

Odpolední turnaj se hrál za účasti 6 týmů v rozestavení 5+1. Hrálo se stejně jako dopoledne systémem každý s každým, stím rozdílem, že zápas trval jen 10min.
“Sobotní“ parta navázala na skvělý výkon z Liberce, kluci turnajem prošli bez jediné porážky a získali pohár pro vítěze.
Opět jsme nechyběli v all star teamu, kde jsme měli hráče Alaina Hradiského a nejlepšího střelce turnaje Martina Přibyla.

Výsledky:

FSV Bretnig Hauswalde 1:0 (Štěpán)
Blau Weiss Wittichenau 2:0 (vlastní, Štěpán)
Bischofswerdaer FV 3:1 (Salay, Hradiský,Přibyl)
SV Post Germania Bautzen 3:0 (Přibyl 3)
LSV Bergen 0:0

Konečná tabulka:

1. FK Varnsdorf (Kucer – Štěpán – Hradiský – Salay – Přibyl – Sobotka – Jordák)
2. Blau Weiss Wittichenau
3. LSV Bergen
4. Bischofswerdaer FV
5. SV Post Germania Bautzen
6. FSV Bretnig Hauswalde

Jaroslav Jordák

fotogaleri: zde
 



obrazek novinky
Neděle 14.08. | 17:00
Muži
Sobota 20.08. | 16:30
Muži
Neděle 28.08. | 17:00
Muži
Středa 31.08. | 17:30
Muži
U15
Muži
Muži
Muži
Muži
Muži
Sobota 09.07. | 11:00
Muži

Tabulka umístění

1.MFK Karviná6
2.SK Líšeň 20196
3.MFK Vyškov4
4.FC Vysočina Jihlava4
5.1. SK Prostějov4
6.SK Sigma Olomouc B4
7.Slezský FC Opava3
8.MFK Chrudim3
9.FK Varnsdorf3
10.FC SILON Táborsko2
11.SK Slavia Praha B1
12.AC Sparta Praha B1
13.FK Třinec1
14.FK Viagem Příbram1
15.FC Sellier & Bellot Vlašim0
16.FK Dukla Praha0
1.FK Teplice - fotbal78
2.VOŠ a SOŠ Roudnice n.L.76
3.FK Dukla Praha B70
4.FC Slovan Liberec60
5.FA Jablonec B55
6.FK Ústí nad Labem49
7.FK Arsenal Č. Lípa48
8.SK Motorlet Praha B44
9.FC Slavia Karlovy Vary43
10.FK Baník Sokolov B37
11.FC Háje Jižní Město35
12.FC Chomutov30
13.FK Varnsdorf26
14.FK Baník Most - Souš19
15.FK JUNIOR Děčín12
16.FK SEKO Louny10
1.FC Slovan Liberec B77
2.FK Dukla Praha B74
3.FA Jablonec B69
4.FK Teplice - fotbal67
5.SK Motorlet Praha B58
6.FK Baník Sokolov B55
7.VOŠ a SOŠ Roudnice n.L.51
8.FC Slavia Karlovy Vary42
9.FC Háje Jižní Město39
10.FK Varnsdorf35
11.FK Arsenal Č. Lípa33
12.FC Chomutov31
13.FK Baník Most - Souš31
14.FK Ústí nad Labem B23
15.FK JUNIOR Děčín9
16.FK SEKO Louny3
1.FK Ústí nad Labem56
2.FK DUKLA Praha56
3.Junior Chomutov43
4.FC Háje Jižní Město41
5.SK Roudnice nad Labem36
6.FC Slavia Karlovy Vary35
7.FK Neratovice - Byškovice29
8.FK Baník Sokolov28
9.Viktorka Žižkov27
10.FK Baník Most - Souš15
11.FK Varnsdorf7
12.FŠ Litvínov4
1.FK DUKLA Praha61
2.FK Ústí nad Labem56
3.FC Slavia Karlovy Vary44
4.FK Neratovice - Byškovice41
5.Junior Chomutov39
6.SK Roudnice nad Labem34
7.FK Baník Sokolov33
8.Viktorka Žižkov32
9.FC Háje Jižní Město21
10.FK Baník Most - Souš9
11.FŠ Litvínov8
12.FK Varnsdorf6
1.FK DUKLA Praha66
2.SK Benešov45
3.ABC Braník fotbal42
4.FA Jablonec39
5.SK Motorlet Praha33
6.FC Háje Jižní Město30
7.FK Varnsdorf28
8.FC Slovan Liberec27
9.SK Střešovice 191127
10.FK Admira Praha22
11.SK Roudnice nad Labem16
12.FC Sellier & Bellot Vlašim13
1.FK DUKLA Praha58
2.FK Admira Praha53
3.FC Slovan Liberec52
4.SK Motorlet Praha49
5.FA Jablonec46
6.ABC Braník fotbal36
7.SK Střešovice 191128
8.SK Benešov21
9.SK Roudnice nad Labem19
10.FC Háje Jižní Město19
11.FK Varnsdorf9
12.FC Sellier & Bellot Vlašim0

Anketa

Zůstanou v Kotlině 3 body s Prostějovem?



Copyright © 2016 Fotbalový klub Varnsdorf Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.           Zásady o používání cookies